Parafia Opole-Chmielowice | Ks. Jacek Biernat
16282
page-template-default,page,page-id-16282,qode-quick-links-1.0,ajax_updown,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Ks. Jacek Biernat

Ks. Jacek Biernat (ur. 1958 r.), proboszcz od 2018 r.

Urodził się 7 grudnia 1958 r. w Zabrzu, pochodzi z parafii św. Anny w Zabrzu. Święcenia kapłańskie przyjął w dniu 15 maja 1983 r. z rąk ks. bp Alfonsa Nossola. Bezpośrednio przed objęciem parafii w Opolu-Chmielowicach był proboszczem parafii p.w. Trójcy Świętej we Włodzieninie i proboszczem ex currendo parafii św. Józefa Robotnika w Wojnowicach. Funkcję proboszcza parafii św. Anny Samotrzeciej w Opolu-Chmielowicach objął z dniem 24 sierpnia 2018 r. Kanoniczne wprowadzenie ks. Jacka Biernata na urząd proboszcza miało miejsce w dniu 16 września 2018 r. podczas uroczystych nieszporów niedzielnych.

   

To jest archiwalna wersja parafialnej strony internetowej. Aktualna strona dostępna jest pod adresem: http://chmielowice.parafialna.eu/